Budova Panenská 8

Budova spoločnosti Praeda Holding s.r.o. sa nachádza v katastrálnom území Bratislava – Staré mesto, v tesnej blízkosti Palisád, Štefánikovej ulice a Hodžovho námestia, na lukratívnom mieste neďaleko Prezidentského paláca v zóne s významnými administratívnymi a obchodnými budovami.

Dostupnosť je osobnou, autobusovou, trolejbusovou aj električkovou dopravou s možnosťou parkovania priamo v areáli budovy.

Budova má pôdorys nepravidelného obdĺžnikového tvaru s nádvorím uprostred, využívaným na parkovanie návštev a parkovacím priestorom v zadnej časti.

Severnou stranou je budova orientovaná na Panenskú ulicu, južnou stranou na susednú plochu s bytovou zástavbou. Objekt má dve nadzemné podlažia, podkrovie a podzemné podlažie.

Celá budova je využívaná výhradne na administratívne účely, ktoré majú kompletne zabezpečené všetky doplnkové funkcie a prevádzky.

Základné údaje o budove:

Plocha pozemkov: 1 246 m2
Plocha na prenájom: 829 m2

Z hľadiska kategorizácie prenajímateľných kancelárskych priestorov je budova zaradená do najvyššej kategórie A, čo znamená, že je lokalizovaná v centre alebo v širšom centre, má dobrý prístup a napojenie na dopravné komunikácie, dobre dostupnú občiansku vybavenosť, 1 až 2 parkovacie miesta na 100 m2 prenajímateľnej plochy, vysokú flexibilitu vnútorného priestoru, moderný systém manažmentu budovy, vykurovania, chladenia, požiarnej ochrany a výťahov.

Všetkým nájomcom je k dispozícii veľká zasadačka v podzemných priestoroch budovy s kapacitou 20 miest, ktorú je v prípade záujmu možné využiť aj na organizovanie firemných akcií.